67001100

Jaunums

Kamasa-Tools K10252

Kamasa-Tools K10252

€ 241,00

Muciņu skrūvgriezis

FF iesaka

Salidzini.lv logotips

Saistību atruna

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā www.ff.lv nosaka LR 2014. gada 20. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 ”Noteikumi par distances līgumu”.

Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā un kvalitātē, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas.

Interneta veikala FF piedāvātais piedāvājums ir spēkā, kamēr preces pieejamas noliktavā. 
Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%. 

 Atteikumu veidlapa 

 

 Pilnīga konfidencialitāte. 

Dārgie Klienti, Ņemot vērā to, ka datu aizsardzības noteikumi kļūs stingrāki un tie būs obligāti visiem uzņēmumiem, kuri apstrādā personu datus, no 2018. gada 25. maija stājušies spēkā Vispārīgā datu aizsardzības regula (angl. General Data Protection Regulation, GDPR), gribam Jums garantēt, ka Jūsu mums uzticētie personas dati tiks apstrādāti un aizsargāti, ievērojot visaugstākos standartus. 

 Ar šo FF.LV garantē Jums, ka: Jūsu vārdā apstrādājot mums sniegtos personas datus, tiks ievērotas datu aizsardzības tiesību aktu prasības; Visas ar personas datu apstrādi saistītās personas garantēs pilnīgu konfidencialitāti; Jūsu sniegtie personas dati tiks apstrādāti tikai tik ilgi, kamēr būs spēkā Jūsu veiktais pasūtījums, bet, tam beidzoties vai to pārtraucot, – pēc Jūsu vēlēšanās visi šie dati, ieskaitot to kopijas, tiks atdoti Jums vai izdzēsti