67001100

Jaunums

Apple Airpods MMEF2ZM/A

Apple Airpods MMEF2ZM/A

€ 180,00

Bezvadu - Bluetooth

FF iesaka

Salidzini.lv logotips

Preču pasūtīšanas iespējas

 1. FF.lv e-komercijas (pirkumu) sistēma
  1. Izvēlieties FF.lv preču katalogā vēlamo preci un nospiediet pogu Pirkt vai Pievienot vēlmēm.
  2. Kad Jums vēlamās preces ir ievietotas iepirkuma grozā, lapas augšdaļā nospiediet uz izvēlnes Iepirkumu grozs
  3. Veiciet izmaiņas iepirkuma grozā vai apstipriniet pasūtījumu nospiežot pogu Turpināt.
  4. Ja jau esat FF.lv reģistrēts lietotājs, norādiet savu e-pasta adresi un paroli.
   Vai arī veiciet pirkumu bez reģistrācijas.
  5. Nākamajā solī, lūdzu, aizpildiet informāciju par pasūtījumu. Šeit Jūs varat izvēlēties preces saņemšanas veidu, vai pirkumu veiks fiziska vai juridiska persona, kāds būs apmaksas veids. Ja norādīsiet apmaksas veidu Līzings, Jums būs jāaizpilda Līzinga kompānijas pieprasītā informācija par pirmo iemaksu un līzinga termiņa nosacījumiem, kā arī darba devēja datus un nepieciešamības gadījumā arī galvotāja datus.
  6. Pēc pasūtījuma nosūtīšanas Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības konsultants, apstiprinās pasūtījuma izpildi, kā arī informēs par piegādes laiku.
  7. Mūsu vai mūsu sadarbības partneru kurjerdienests piegādās Jums pasūtījumu. Protams, varat arī saņemt pasūtījumu mūsu birojā, Kalnciema ielā 12a.


 2. Tālrunis
  • Zvanot uz tālruņa numuru 67001100, Jūs savienos ar tirdzniecības konsultantu, kurš uzklausīs Jūsu vēlmes, atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem, kā arī ieteiks Jūsu vēlmēm atbilstošo produktu, noformēs pasūtījumu, vienosies par Jums ērtu piegādes laiku un vietu. Mūsu vai mūsu sadarbības partneru kurjerdienests piegādās Jums pasūtījumu. Protams, varat arī saņemt pasūtījumu mūsu birojā, Kalnciema ielā 12a.