67001100

Jaunums

High Peak Talos 3 2018

High Peak Talos 3 2018

€ 104,00

Trīsvietīga kupolveida telts

FF iesaka

Salidzini.lv logotips

Fjällräven AKKA 2

€ 463,00
€ 580,00

Pirkt

Divvietīga pārgājienu telts

Droša, stabila klasiskas tuneļveida konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm, lietošanai visa gada garumā.

Fjällräven ABISKO DOME 2

€ 717,00
€ 999,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Ietilpīga un stabila kupolveida telts divām personām, kas lieliski piemērota pārgājieniem, trekingam, kā arī citām aktivitātēm brīvā dabā visa gada garumā. Telts divas plašās priekštelpas ar divām ieejām sniedz ērtu dzīvošanu un mantu organizēšanu. Iekšējā daļa savienota ar ārējo. Abisko Dome trīs telts loku konstrukcija ir pašatbalstoša un vienkārši uzslienama, spriegošanas auklas noder, lai to pilnībā nostiprinātu stiprā vējā. Telts loku kabatas atzīmētas ar atšķirīgu krāsojumu un ir pietiekami plašas, lai skarbos laikapstākļos varētu lietot dubultu loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Teltij ir komfortabls augstums sēdēšanai un tā ir pietiekami ietilpīga, lai socializētos. Iekšpusē ir noņemams tīkls un vairākas kabatas mantu glabāšanai. Lielās ieejas ar smalko moskītu tīklu ļauj baudīt skatu, neraizējoties par kukaiņiem. Dažāda augstuma pilnībā aizveramie ventilācijas atvērumi nodrošina labāko iespējamo gaisa apmaiņu. Ārējās durvis iespējams nostiprināt pusatvērtā pozīcijā, kas lieliski noder tropiskajos apstākļos. Telts ārējā daļa ir izgatavota no Fjällräven augstākās kvalitātes TripleRip neilona un veidota inovatīvā, svaru samazinošā un izturīgā konstrukcijā, kas apvieno divus dažādus materiālus - plānāku 20 D neilonu augšdaļā un biezāku 40 D neilonu apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Abisko Dome, kā visas Fjällräven teltis, izgatavota neizmantojot PVC (polivinilhlorīdu) un kaitīgus apstrādes līdzekļus, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven ABISKO VIEW 2

€ 598,00
€ 749,00

Pirkt

Ventilējoša divvietīga telts

Viegla un ventilējoša pašatbalstošas konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm trīs sezonu garumā. Teltij ir divas priekštelpas, kuras iespējams atvērt, lai nodrošinātu labāku ventilāciju un labāku skatu - smalkais tīkls, kas iestrādāts atvērumos, pasargā no kukaiņu iekļūšanas teltī. Siltos un mainīgos apstākļos durvis iespējams atstāt pusatvērtā pozīcijā, pasargājot iekšējo telti no lietus. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo, teltij ir divi loki, kas divreiz krustojas - telts ir pašatbalstošas konstukcijas. To var stingri un stabili nostiprināt, pateicoties 6 izturīgā Dyneema materiāla spriegošanas auklām un vieglajiem, izturīgajiem mietiņiem. Telts iekšpusē ir aukla veļai un sešas kabatas dažādiem sīkumiem. Ārējā daļa izgatavota no Fjällräven augstāko tehnoloģiju TripleRip neilona, kas silikonizēts no abām pusēm un veidots inovatīvā konstrukcijā - plānāks 20 D poliamīds augšdaļā un biezāks 40 D apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Tas sniedz izcilu svara un izturības attiecību. Abisko View 2, kā visas Fjällräven teltis, ir igatavota bez PVC (polivinilhlorīda) plastmasas vai kaitīgiem apstrādes līdzekļiem, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven ABISKO SHAPE 2

€ 598,00
€ 749,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Viegla un izturīga tuneļveida konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm visa gada garumā. Tā veidota samazināta svara, pazemināta profila konstrukcijā, tai ir plaša priekštelpa un lieliska ventilācija - telts ārējo daļu var uzrullēt abos tās galos. Ārējā daļa izgatavota no augstākā izpildījuma TripleRip neilona, kas silikonizēts no abām pusēm un veidots inovatīvā konstrukcijā - plānāks 20 D poliamīds augšdaļā un biezāks 40 D apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Tas sniedz izcilu svara un izturības attiecību. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo - tā, uzslienot telti, iekšējā daļa tiek saglabāta sausa. Kabatas telts lokiem ir ārpusē un atzīmētas ar atšķirīgu krāsojumu - vienkāršai uzsliešanai. Tās veidotas pietiekami plašas, lai sarežģītos apstākļos varētu lietot dubultu telts loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Lielie, augstu pozicionētie ventilācijas atvērumi sniedz izcilu gaisa apmaiņu un visi telts atvērumi ir ar smalku tīklu, kas neļauj pat mazākajiem kukaiņiem iekļut teltī. Siltos un mainīgos apstākļos durvis iespējams atstāt pusatvērtā pozīcijā, pasargājot iekšējo telti no lietus un saglabājot labu ventilāciju - kvalitatīvie YKK rāvējslēdzēji aprīkoti ar pašbloķējošu funkciju. Priekštelpā ir daudz vietas mantām vai četrkājainajam draugam. Ieeja ir no sāniem, kas ļauj maksimāli izmantot telpu. Telts iekšpusē ir aukla veļai un tīklveida kabatas mantām. Abisko Shape 2, kā visas Fjällräven teltis, ir igatavota bez PVC (polivinilhlorīda) plastmasas vai kaitīgiem apstrādes līdzekļiem, tā nesatur fluorkarbonu.

High Peak Texel 4

€ 78,00
€ 102,00

Pirkt

Četrvietīga kupolveida tūrisma telts

Arējā telts no 100% poliestera ar PU pārklājumu. Iekšējā telts no 100% poliestera. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem. Ieeja ar tērauda mietiņiem. Mitrumizturība: 1500mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. 1 durvis Izmērs iepakotā veidā: G58cm x D16cm.

High Peak Texel 3

€ 74,00
€ 89,00

Pirkt

Trīsvietīga kupolveida telts

Arējā telts no 100% poliestera ar PU pārklājumu. Iekšējā telts no 100% poliestera. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem. Ieeja ar tērauda mietiņiem. Mitrumizturība: 1500mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. 1 durvis. Izmērs iepakotā veidā: G58cm x D15.5cm.

High Peak Santiago 5

€ 222,00
€ 333,00

Pirkt

5 personu ģimenes telts

Stabila pret vēju. Tūrisma telts no 100% poliestera ar PU pārklajumu. Iekšējā telts daļa izgatavota no gaisa caurlaidîga 100% poliestera. Moskītu tīkls durvīs. 1 logs ar moskītu tīklu. 2 lieli logi. 3 ventilâcijas lūkas. Ekipējuma noliktavas platība: 5.88m2. Speciāli nošūtas dubultās vīles. Telts grīda no 100% polietilēna (PE). Karkass izgatavots no stikla šķieiedras mietiņiem (diametrs 11mm). Ieeja ar tērauda balsta mietiņiem (diametrs 16mm). Mitrumizturība: 2000mm

EuroTrail CAMPSITE KANSAS 5

€ 173,00
€ 240,00

Pirkt

Kupolveida piecvietīga telts

Ietilpīga telts piecām personām, kas piemērota visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm - nakšņošanai kempingā, laivu braucieniem, atpūtai ar ģimeni u.c. Vienkārši uzslienama, ar divām ieejām, lieliem logiem un plašu priekštelpu ar noņemamu grīdu.

Pinguin Gemini 150

€ 170,00
€ 215,00

Pirkt

Kupolveida 2-3vietīga telts

Funkcionāla un stabila pārgājienu un trekinga telts divām - trīs personām. Tā aprīkota ar divām durvīm, kas tās izmantošanu padara īpaši komfortablu. Stingrā telts balsta struktūra, aprīkota ar Dural 7001 T6 alumīnija sakausējuma telts lokiem un poliuretāna pārklājumu grīdai un sienām, padara to vēja un ūdens noturīgu dažādos laikapstākļos, arī kalnos un ziemā.

Pinguin GEMINI 150 EXTREME SNOW

€ 268,00
€ 339,00

Pirkt

Divvietīga pārgājienu telts neparedzamiem laikapstākļiem

Funkcionāla un stabila pārgājienu un trekinga telts divām personām. Piemērota lietošanai sarežģītos laikapstākļos. Teltij ir stingrs telts loku konstrukcijas atbalsts - tie izgatavoti no īpaša dūralumīnija sakausējuma 7075 T9. Ārējais materiāls izgatavots no īpaši viegla ripstop materiāla un tam ir UV aizsardzība. Telts aprīkota ar sniega aizsargiem.

EuroTrail MOUNT WHITNEY

€ 79,00
€ 99,00

Pirkt

Trīsvietīga telts

Plaša kupola formas telts ar durvīm priekšpusē un sānā. Whitney teltij ir noņemama grīda priekštelpā. Grīda ir veidota, lai ūdens un netīrumi neiekļūtu iekšpusē. Plašajā telts iekšējā daļā ir pietiekoši daudz vietas 3 personām. Krāsa: Zaļa/Pelēka

Pinguin Serac Green

€ 95,00
€ 119,00

Pirkt

3-vietīga ģimenes kempinga telts

Trīsvietīga, klasiska kempinga un ceļojumu telts ar vienu ieeju. Teltij ir pašatbalstoša kupola struktūra un priekšnams mugursomu novietošanai. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas, tās PU pārklājums sniedz aizsardzību pret lietu.

Vaude Hogan Ultralight 2P Green

€ 375,00
€ 450,00

Pirkt

Ļoti viegla kalnu un pārgājienu telts divām personām

Lieliska noturība pret ūdeni un stabilitāte vējā, ērta un ātra uzsliešana. Regulējamā ventilācijas sistēma sniedz izcilu mikroklimatu. Telts atbilst Vaude Green Shape un bluesign® standartam- tā izgatavota dabai un cilvēkam draudzīgā veidā.

Vaude CAMPO FAMILY 5P

€ 328,00
€ 419,00

Pirkt

5-vietīga trīssezonu ģimenes telts

Komfortabla un plaša trīssezonu telts piecām personām, kas lieliski piemērota pārgājieniem, nakšņošanai kempingā un jebkurām citām brīvdabas aktivitātēm kopā ar ģimeni. Teltij ir ļoti komfortabls augstums - tās vidus daļā pat iespējams nostāties kājās. Tai ir stabila konstrukcija un lieliska gaisa cirkulācija.

Pinguin HORIZON

€ 119,00
€ 150,00

Pirkt

Kempinga un ceļojumu telts

Ietilpīga kempinga un ceļojumu telts, kas piemērota 3 cilvēkiem. Tai ir divos virzienos vērstas ieejas ērtai iekļūšanai un izkļūšanai. Plašais priekšnams paredzēts līdzpaņemto mantu glabāšanai, kupolveida griesti nodrošina pietiekami lielu telpu arī vertikālā veidā, turklāt uzcelt šo naktsmītni ir ērti un viegli. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas.

Vaude TAURUS UL 2P

€ 407,00
€ 490,00

Pirkt

Ļoti viegla trīs sezonu telts divām personāmm

Ļoti viegla trīs sezonu telts divām personām. Piemērota ambicioziem kalnu pārgājieniem un trekingam bez sniega. Tā ir stabila vējā, noturīga pret UV starojumu, viegli un ērti uzslienama. Piemērota divām personām. Regulējamā ventilācijas sistēma nodrošina izcilu mikroklimatu. Telts ārējā daļa ir ar abpusēju silikona pārklājumu, grīda ar TPU, kas sniedz pārliecinošu mitrumnoturību, saglabājot zemu svaru. Lai aizsargātu vidi, telts ārējais materiāls izgatavots, ievērojot resursu patēriņu samazinošu un ekoloģisku ražošanu, atbilstoši bluesign® standartiem.

EuroTrail Camp 3 Poly

€ 79,00
€ 99,00

Pirkt

Kupolveida trīsvietīga kempinga telts

Kupolveida telts, kas piemērota trīs personām. Viegla, kompakta un ātri uzslienama. Teltij ir ventilācijas lūkas, iekšējās kabatas mantām un dažādiem sīkumiem. Vietu skaits: 3 Garums: 310cm Platums: 210cm Guļamzonas garums: 200cm Guļamzonas platums: 200cm Priekštelpas platums: 95cm Augstums: 125cm Mitrumizturība: 3000 mm Ārējais materiāls: 185T poliesteris; PU pārklājums 3000mm; visas šuves līmētas Iekšējais materiāls: Elpojošs poliesters; ugunsdrošs PE grīda Telts loki: Fiberglass 8.5mm Iepakojums: 19x63cm Papildaprīkojums: Lieli logi; Kabatas piederumiem; Ventilācijas punkti; Labošanas komplekts; Viegli uzceļama. Krāsa: Pelēka/melna.

Vaude HOGAN SUL XT 2-3P

€ 606,00
€ 720,00

Pirkt

Ļoti viegla trīs sezonu telts divām personāmm

Ļoti viegla un izturīga 3 sezonu telts pārgājieniem, velostūrismam, trekingam, slēpošanai, alpīnismam un citām aktivitātēm. Pietiekoši ietilpīga 2 personām ar daudz mantām vai 3 piedzīvojumu meklētājiem, kuri novērtē kompaktu ceļošanu. Telts ir noturīga stiprā vējā, tās abusēji silikonizētā ārējā daļa sniedz izcilu svara un mitrumnoturības attiecību. Telti ir viegli un ātri uzcelt. Iekšteltī iestrādātais tīklveida materiāls un telts pilnībā regulējamie ventilācijas atvērumi sniedz patīkamu mikroklimatu. Siltos un sausos apvidos var izmantot tikai iekšējo telti. Lai aizsargātu vidi, telts pamatmateriāli izgatavoti, ievērojot resursu patēriņu samazinošu un ekoloģisku ražošanu, atbilstoši bluesign® standartiem.

Pinguin TORNADO 3

€ 189,00
€ 239,00

Pirkt

Inovatīva un izturīga

Inovatīva un izturīga pārgājienu telts trīs (četrām) personām. Telts aprīkota ar divām ieejām un divām priekštelpām - tas padara telts lietošanu daudz komfortablāku un patīkamāku. Priekštelpās iespējams savietot personīgās mantas un ekipējumu. Šī telts ir tik stabila, lai izturētu pat skarbus laikapstākļus.

Vaude Invenio SUL 2P

€ 535,00
€ 640,00

Pirkt

Viegla 3 sezonu telts 2 personām

Ļoti viegla pašatbalstošas konstrukcijas 3-sezonu telts trekingam, ambicioziem pārgājieniem, velo ceļojumiem, kalnos kāpšanai u.c. Tā ir noturīga vējā, viegli un ātri uzceļama, tās telts loku izvietojums sniedz ērtu kubiskas formas interjeru. Plašās ieejas katrā pusē ļauj baudīt panorāmu, ērti organizēt savas lietas, kā arī viegli iekļūt un izkļūt no telts. Divas pielāgojamās ventilācijas atveres nodrošina patīkamu mikroklimatu. Siltos un sausos apvidos iespējams lietot tikai iekštelti, baudot zvaigžņoto debesjumu.

FF Veikals piedāvājums spēkā: 19.08.2018